Har du to skjermer? Da trenger du dobbel skjermbeskyttelse! Dette 2-i-1 beskyttelsespakken fra PanzerGlass har ikke BARE ÉN, men TO ripe-, støt- og fallbestandige skjermbeskyttere for å holde BÅDE din under- og hovedskjerm trygge mot utilsiktede støt mot skarpe kanter, krasjnedfall mot steinharde fortau og andre farer i hverdagen. Underdisplay-beskytteren er laget av herdet glass, hovedskjerm-beskytteren av selvhelende TPU-folie. Glasskjerm-beskytteren fra PanzerGlass er laget av 60% resirkulert glass og har til og med et fingeravtrykks- og fettavvisende belegg som reduserer spor etter fingeravtrykk og fett.
Denne doble beskyttelsespakken forlenger levetiden til din kjære telefon slik at en dag kan du gi den videre til noen andre som vil sette like stor pris på den som du gjør. Dette kan utsette behovet for å produsere nye telefoner og er en måte å jobbe mot en mer bærekraftig fremtid. En annen måte er å bruke mer bærekraftig emballasje: Lik alle våre produkter, kommer denne beskyttelsespakken i en eske laget av FSC-sertifisert papir som kan resirkuleres.
Installeringen er enkel, men for å gjøre det enda enklere, har vi inkludert trinnvise instruksjoner samt en QR-kode for rask tilgang til vår online hvordan-videoveiledning. Og husk: Når skjerm-beskyttelsen er påført, vil du aldri igjen frykte synet av telefonen din som detter til bakken.
Produktet er lagt til i handlekurven din
Beløp: kr 0
Kasse